KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16926241
nr 1692 6241
Theodor Billing
(1849-1927), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad - 92, skärgård. Olja på duk, 38x58 cm, yttermått inklusive ram: 50x71 cm
Theodor Billing, svensk bildkonstnär född 1849, död 1927.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 april 2025
kl 20:32:28
7/4 18:25:31
700 kr
7/4 20:27:28
Theodor Billing
Läs mer om Theodor Billing